Trenerzy

Trenerzy Boot Camp Polska są pasjonatami ruchu na świeżym powietrzu. Z wielkim zaangażowaniem wspierają, motywują i budują grupę, żebyście chcieli się ruszać. Mają liczne sportowe osiągnięcia i wieloletnie doświadczenie trenerskie. Są na bieżąco z najnowszymi technikami ćwiczeń i potrafią zadbać o bezpieczeństwo zespołu.
Zmotywujemy Cię do działania! Rusz się z nami!
 

Joanna Palka - Coach Fellow

Absolwentka fizjoterapii na warszawskim AWF. Instruktorka fitness. Wierzy, że w każdym drzemie dusza sportowca, wystarczy znaleźć tylko odpowiednie ćwiczenia dla siebie. Reprezentowała AWF w sekcji aerobiku sportowego, uprawiała kolarstwo górskie (II miejsce na Mistrzostwach Polski LZS 2008). Obecnie Asia bierze z dyżymi sukcesami udział w biegach długodystansowych: Zimowy Rajd 360, 180km - 2 miejsceRajd Dolnego Sanu 2014, 50km - 1 miejsce, Maraton Górski Kierat 2014, 100km - 2 miejsce, Ultramaraton Tatrzański 2014, 47km - 2 miejsce. Asia prowadzi regularnie treningi dla biegaczy.

Patryk Zarzycki

Zawodowo trener personalny. Ze sportem jest ściśle związany od najmłodszych lat. Wywodzi się ze sportowej rodziny: dziadek był bokserem, tato piłkarzem a mama siatkarką. Studiował w szkole oficerskiej w Warszawie, gdzie zgłębiał wiedzę z dyscyplin takich jak: skoki spadochronowe, biegi średniodystansowe, pływanie, sporty walki, żeglarstwo, wspinaczka, strzelectwo. Ostatnio kształcił się nawet w Polskiej Szkole Kaskaderów Filmowych. W czasie studiów uzyskał tytuł instruktora kulturystyki. Pracował w roli instruktora, trenera fitness i trenera personalnego w czołowych warszawskich klubach fitness i studiu treningów personalnych. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na nawiązaniu relacji z Tobą. Jest wymagający. Nie wierzy w "drogę na skróty".

Sandra Kaczmarska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja. Przez 10 lat trenowała judo, aktualnie instruktorka sportu, zaraża tą formą aktywności przedszkolaki. Instruktorka snowboardu oraz instruktorka fitness, zwolenniczka sportów związanych z gimnastyką/ akrobatyką, m.in. taniec w powietrzu na szarfach. Lubi mocny trening zakończony porządnym rozciąganiem. Posiada spokojną osobowość, ale odnośnie treningów można o niej powiedzieć : cicha woda…

Grzegorz Stępień

Absolwent kierunku turystyka i rekreacja, trener personalny, instruktor fitness i TRX, stale kształci i rozwija się w dziedzinie fitness. Zawsze posiadał zamiłowanie do aktywności fizycznej, którą stara się zarażać innych. Były: piłka nożna, koszykówka, sporty walki, a obecnie regularnie startuje w triathlonach i maratonach. Prywatnie lubi sporty ekstremalne, survivale, street workouty, przejażdżki rowerowe, jego motto brzmi: "trzymaj formę". Jest zdania, że trening da się zrobić prawie w każdych warunkach, wystarczy tylko trochę miejsca, czasu i chęci. Uwielbia morsować.

Andrzej Bartoszuk

Dyplomowany instruktor kulturystyki i masażysta, trener personalny z kilkuletnim stażem. Ze sportem związany od najmłodszych lat, w ciągu ostatniej dekady poświęcony w głównej mierze rozwijaniu wiedzy na temat kształtowania sylwetki, poprzez właściwy trening, dietę i suplementację. Student Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie, z ukończoną szkołą muzyczną. Do każdego podchodzi indywidualnie, dbając o maksymalne wykorzystanie potencjału danej osoby; swoich podopiecznych zaraża nie tylko formą fizyczną, ale też humorem :) W wolnym czasie oddany muzyce, motocyklom i podróżowaniu.

Jakub Bielecki

Ze sportem związany jest od zawsze. Na początku były to sporty walki - w 2002 roku został wicemistrzem Warszawy tae-kwon-do w walkach - oraz narciarstwo - którego jest instruktorem. Na dobre jednak, i to z wzajemnością, zakochał się w triathlonie. W 2012 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wiekowej na królewskim dystansie Ironman (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42 km biegu), kończąc zawody z czasem 9 godzin i 55 minut. Zajmuje się trenowaniem innych do biegów i triathlonów. Jest wielkim wielbicielem kawy i wina. Ponieważ uważa, że dostał od losu wiele szczęścia, dzieli się nim regularnie oddając krew.

Julia Kamińska

Julia Kamińska jest studentką fizjoterapii na AWF w Warszawie i pasjonatką wszelkich sportów indywidualnych. Była zawodniczką sekcji snowboardowej AZS „Środowisko” Opole i uczestniczką Akademickich Mistrzostw Polski w snowboardzie. Uczestniczyła w wielu biegach, zarówno ulicznych, jak i survivalowych. Nieraz mierzyła się z najtwardszymi zawodnikami podczas „Biegu Wygasłych Wulkanów” w Złotoryi. Lubi górskie wyprawy, jest ciekawa świata i ludzi. Miłośniczka zwierząt, szczególnie psów labradorów.

Natalia Chrzanowska

Studentka II roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktorka kulturystyki, rekreacji ruchowej fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w zakresie nauczania wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, w szczególności z siatkówką, którą trenowała przez 14 lat, dzięki czemu może się pochwalić dużym dorobkiem medali z rozgrywek ogólnopolskich jak i międzynarodowych . Obecnie pracuje jako instruktorka fitness i trener personalny na warszawskim Żoliborzu. Swoją pasją do sportu chce zarazić WSZYSTKICH!!! Zawsze uśmiechnięta, miła i mocno zaangażowana w to co robi.

Piotr Górka

Wyżej, dalej, szybciej tą starożytną maksymą trener Piotr kieruje się w swoim życiu. Sport, praca trenera, szkoleniowca, wyprawy, motocyklizm to są rzeczy, do których się urodził i nimi oddycha. Przy okazji treningów spełniających oczekiwania podopiecznych podzieli się wiedzą i przekaże emocje oraz zmotywuje do zrealizowania celu na podstawie swoich doświadczeń, szerokich horyzontów i wyobraźni. Carpe Diem to jego motto.

 

Marcin 'Chuck' Olpiński - OTWOCK

Od najmłodszych lat uprawia sporty wytrzymałościowo - siłowe: judo, karate. Jest instruktorem kulturystyki oraz inspektorem terenów zielonych. Z zamiłowania tworzy piękne ogrody jako projektant. W wolnych chwilach, jako odskocznia od dnia codziennego, działa w militarnych grupach rekonstrukcyjnych oraz na imprezach jako sobowtór Chucka Norrisa. Spełnieniem Marcina, albo jak kto woli Chuck'a, jest inspirowanie i motywacja do dbania o zdrowie przez aktywność fizyczną oraz właściwe odżywianie.

Ryszard Jaworski - Coach Fellow - ZGORZELEC

Zakochany w Spinningu, zarażający swoim optymizmem i pasją do sportu. Dziewczyny kochają go za ciężkie, doprowadzające do euforii treningi. Jest instruktorem, który się ciągle rozwija. Ukończył AWF w Gorzowie Wielkopolskim o specjalizacji menadżer sportu, menadżer imprez sportowych. Również ukończył studia podyplomowe z zakresu Odnowy Biologicznej z Elementami Wellness i Fizjoterapii na AWF-ie w Poznaniu. Zajmuje się również treningami personalnymi, masażem, rehabilitacją i kinesiology tappingiem. Ryszard został pierwszym partnerem Akademii Boot Camp Polska i zparasza na szkolenia do Zgorzelca.

Ewelina Borys - POZNAŃ

Fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka fitness. Uwielbia zarażać innych swoją pasją, jaką jest aktywność fizyczna. Dobrze czuje się wśród ludzi, którzy nie szukają wymówek, a możliwości wplecenia treningu w każdy swój dzień. Zdecydowana fanka racjonalnego żywienia, kocha gotować. Ma kota.

 

Krzysztof Ryś - Coach Fellow - JAWORZNO

Sport to moje życie…a raczej moje życie to sport ;) nie mogę jedno znacznie określić kiedy rozpoczęła się moja przygoda ze sportem, w sumie to mogę…od kąt pamiętam. Trenowałem sporty siłowe, karate po czym przerzuciłem się na Kick Boxing. Kilkanaście lat trenowałem Krav Maga w efekcie czego zostałem posiadaczem pasa mistrzowskiego i instruktorem międzynarodowym, jestem prawdopodobnie jedynym w kraju instruktorem SOG Close Combat-Silat, zostałem również instruktorem KAPAP Academy, starałem się poznać jak najwięcej: Silat, Systema, walka nożem, pałką teleskopową, tonfą, kijami, chłonąłem sporty uderzane jak i chwytane w efekcie czego wraz z Moim przyjacielem Sławomirem Popiołkiem stworzyłem swój własny system walki, który zaadoptowała Służba Więzienna Królestwa Belgijskiego, szkoląc służby mundurowe w kraju i zagranicą mogę śmiało powiedzieć, że stworzyliśmy system walki ceniony przez najlepszych specjalistów. Czytając to można zauważyć, że to pewnie nie wszystko…oczywiście, że nie zrobiłem kurs nurka, kettlebells, trójbój, gimnastyka, sędzia MMA wiele szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego i taktycznego, od zawsze interesuje mnie dieta i suplementacja w wyniku czego też ukończyłem wiele szkoleń, jestem również instruktorem Boot Camp Polska. Ukończyłem wiele biegów długodystansowych, półmaratonów, maratony jak również biegów ekstremalnych i biatlonów. Teraz do sportów zimowych dołączyłem jeszcze snowboard. Od jakiegoś czasu należę do Trec Team Athlets gdzie w Strefie Sztuk Walki prezentuje techniki samoobrony.

Małgorzata Muzyka-Kopera - POZNAŃ

Fizjoterapeutka, instruktor, trener personalny. Od dziecka mocno związana ze sportem: pływanie, skoki w dal, biegi na 100m, 400m i sztafety. Obecnie w trakcie zmiany dystansów i dyscyplin :).

Wyznaje zasadę "każdemu jego Everest". Wchodzenie na wysoką górę to ciężka praca, ale jak ma się kogoś, kto pomoże, to uda się z radością osiągnąć cel :)

Tomasz Żurawski - POZNAŃ

Trener personalny, specjalizuje się w treningach biegowych i kondycyjnych. Aktywny od zawsze. Jako dziecko wciąż poszukiwał swojej drogi w różnych dyscyplinach. Ocierał się o takie sporty jak piłka ręczna, rugby oraz judo. Szybko odnalazł się w sportach indywidualnych, które jak twierdzi pozwalają mu odkryć samego siebie. Najwięcej satysfakcji dają mu sporty wytrzymałościowe takie jak kolarstwo oraz biegi górskie ultra. Z górami jest związany od urodzenia. Jest alpinistą i uwielbia wszelkie aktywności outdoorowe! Od niedawna zainteresowany również triathlonem. W 2013 roku ukończył swoje pierwsze zawody na dystansie half-ironman z czasem 5:08 i uważa, że jest to jego dotychczasowe największe osiągnięcie. Pasjonuje się również sportami ekstremalnymi, między innymi spadochroniarstwem. Sam pierwsze samodzielne skoki odbył w wieku 16 lat. Tomasz lubi bardzo ciężkie i długie treningi do granic swoich możliwości. Ma jednak ogromną świadomość, że bez odpowiedniej regeneracji nie będzie z nich pożytku. Motywacja oraz inspiracja innych do uprawiania sportu sprawia mu wiele satysfakcji oraz radości. Sport traktuje nie tylko jako pasję, ale jako styl życia.

Adam Czuba - TORUŃ

Absolwent gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ultramaratończyk, triathlonista, kolarz górski. W przeszłości także entuzjasta survivalu, skoków spadochronowych, nurkowania na wstrzymanym oddechu - Pasjonat Sportów Ekstremalnych i adrenaliny. W wolnych chwilach kąpie się z przyjaciółmi z Toruńskiego Klubu Morsów, którego był współzałożycielem i wieloletnim prezesem, a do jednych z jego ulubionych rozrywek należy udział w Runmageddonie czy Biegu Rzeźnika. Interesuje się dietetyką, fizjoterapią i nowinkami z dziedziny treningu funkcjonalnego. Przykłada dużą wagę do układania treningów pod kontem harmonijnego rozwoju. Uwielbia obcować z ludźmi stawiającymi sobie wyzwania, łączących sport z dobrą zabawą.

Patryk Kiępisty - ŁÓDŹ

Prywatnie: energetyczny, kreatywny, nie mogący usiedzieć w miejscu, uwielbiający wszelkie formy aktywności fizycznej, propagujący zdrowy styl życia. Aktywnie spędza każdy dzień. Ze sportem związany od najmłodszych lat: począwszy od piłki nożnej przez siatkówkę, bieganie, pływanie, rower - z którym się nie rozstaje aż po jego największą miłość i pasję - kulturystykę i fitness. Zawodowo: trener personalny, doradca w sprawach treningów, żywienia i suplementacji. Stawia na swój ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów myślowych - ciągle głodny wiedzy. Jest studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności: kultura fizyczna i zdrowotna, co daje mu kompetencje pedagoga kultury fizycznej i kreatora zdrowego stylu życia. Podczas treningów stawia na maksymalne wykorzystanie poświęconego czasu - bo, jak mówi: 'w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy gdzieś pędzą, nie mamy go za dużo!' oraz na możliwie jak najlepsze efekty. Angażuje się, służy pomocą i radą, stara się podchodzić do każdego indywidualnie, 'bo nie jesteśmy wszyscy tacy sami'. Przy tym dba o to, by atmosfera na treningach była jak najlepsza. Wychodzi z założenia, że każdy może z przyjemnością uprawiać sport, tylko musi znaleźć formę ruchu i dyscyplinę, która sprawi mu przyjemność - wtedy i efekty, łatwiej przychodzą. Jego ulubione motto: "Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się było wcześniej".

Mateusz Piwnicki - POMORZE GDAŃSKIE

Pasjonat życia. Od dziecka sport zawsze był moim najbliższym przyjacielem, dzięki Ojcu który prowadził mnie za rękę na wszystkie wydarzenia sportowe czy to przed TV czy na stadiony, hale i boiska. Począwszy od piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, aż po dart i tenis ziemny. Starałem się próbować wszystkiego. Poprzez aktywność fizyczną odnajduje radość i chęć do działania w życiu. Moim głównym celem jest bycie szczęśliwym i to będę się starał rozsiewać na moich treningach. Lubię podróżować, poznawać nowe zakątki świata i ludzi z nimi związanych. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam i medytuje. Uwielbiam morsować. "Bądź sobą" to moje motto.

Sebastian Trojanowicz - POMORZE GDAŃSKIE

Trener Personalny, Instruktor Tenisa , Trener klasy drugiej Piłki Ręcznej. Sport to dla niego styl życia. Od dziecka aktywnie idzie przez życie. Ukończył Szkolę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku o profilu Piłki Ręcznej nastepnie Akademie Wychowania Fizycznego i Sportu. Były zawodnik Wybrzeża Gdańsk. Po kilku kontuzjach nie poddał się i postanowił zarażać swoją pasją do sportu i aktywnego trybu życia innych. Aktualnie czyny trener personalny, poświęca swój czas dla innych ale potrafi wygospodarować go również dla siebie. Trenuje crossfit, bieganie, plażową piłkę ręczną i to zaledwie mała garstka dyscyplin które przewinęły się przez jego życie. Wie co to jest ciężka praca i wymaga tego od swoich klientów.

Sebastian Śmiałek - ŁÓDŹ

Instruktor, trener personalny. Prywatnie także instruktor ZHP, muzyk i miłośnik turystyki wysokogórskiej. Zapatrzony w temat kulturystyki/fitness – choć jak widać, niestraszne mu inne formy i metody treningowe. BOOT CAMP to coś nowego, coś świeżego – daje odetchnąć, a z drugiej strony zmobilizować się do jeszcze większego wysiłku. Treningi BOOT CAMP pod jego okiem mają odbywać się w Zgierzu, w Parku Kościuszki – nad malowniczym stawem. Jeśli zainteresowanie wzrośnie – chętnie uruchomi treningi w mieście Łodzi.

Katarzyna Lis - ZIELONA GÓRA

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Indoor Cycling Licencja A. 
Uśmiechnięta, pełna energii, otwarta na nowe wyzwania i rozwój osobisty stale doszkala swój warsztat. Swoje zajęcia prowadzi z pasją i poświeceniem. Stara się aby każde zajęcia były inne od poprzednich tak aby klienci nie odczuwali znudzenia. Uważa, iż dzień bez uśmiechu i Boot Camp jest dniem straconym!:)

 

Piotr Lachowski - RADOM

Od najmłodszych lat związany z Karate Kyokushin, obecnie jako trener. Certyfikowany instruktor samoobrony, dietetyk. Uczestnik biegów długodystansowych. W swoich treningach wykorzystuje najnowsze trendy treningu funkcjonalnego. Jest przekonany, że aktywność fizyczna umożliwia rozwój ciała i umysłu, daje energię i pozwala poczuć się atrakcyjnie i wyjątkowo. Pasjonat burpees, których nie może zabraknąć na żadnym treningu.

 

Łukasz Osuchowski - KRAKÓW

Z zawodu trener personalny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat nastawiony na sport do którego wprowadzali go, mama dwukrotna mistrzyni Polski w pływaniu i tata 400 metrowiec i kulturysta. Jest instruktorem/trenerem: muay thai i kickboxingu, kulturystyki, gimnastyki korekcyjnej, pływania, piłki nożnej, kettlebells, cross fit i TRX. Na moich treningach nie ma czasu na nudę. Moją rolą jest to by postawić znaki na drodze i pokierować, zmobilizować tak by zaszczepiony zapał zmienił się w ogień, a równowaga pomiędzy pięknym umysłem a pięknym ciałem została osiągnięta. Motto „ Harmonijny rozwój ciała i ducha”.

Ryszard Grzywocz - KATOWICE

Absolwent AWF Katowice. Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej. Pracownik naukowy AWF Katowice. Zainteresowania – kontrola treningu, odnowa biologiczna, jogging, Nordic Walking, biegi ultradługie, wysiłki ekstremalne, zdrowie a sport, sport kobiet. Boot Camp. 
Publikacje naukowe i popularno - naukowe – 52, w tym 4 obcojęzyczne oraz 2 publikacje zwarte. Udział w konferencjach naukowych i metodyczno - szkoleniowych – 46.
Dyplom trenera kl. Mistrzowskiej w Lekkiej Atletyce w 2010, instruktor Rekreacji Ruchowej z Narciarstwa Biegowego, Rekreacji Ruchowej z Pływania, Actim Nordic Walking (Elite Poland Fitness School), rekreacji ruchowej z narciarstwa zjazdowego, rekreacji AWF Katowice Nordic Walking, Gymstick Muscle, Boot Camp Polska.

Krzysztof Rydzy - POMORZE GDAŃSKIE

Student Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku Fizjoterapia. Od niecałych 2 lat instruktor zajęć Indoor cycling, Trener Personalny. Ciągle się kształci w szeroko rozumianym Fitnessie. Jest otwarty na wszelkie nowości z nim związane biorąc udział w szkoleniach czy warsztatach. Już od lat szkoły podstawowej brał udział w różnych imprezach biegowych i pływackich i tak zostało mu do teraz:). Krzysiek stawia na profesjonalne, indywidualne podejście do każdej osoby z którą pracuje. Chce w 100% pomóc aby każdy zdobył cel jaki sobie stawia. Zmotywuje niejednego leniucha do działania!!! :)

Artur Śpik - WROCŁAW

Student Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Koszykówka była nr 1 przez długi czas. Później przyszedł czas na siłownię. W międzyczasie zawsze aktywny: biegam, jeżdżę na rowerze, uwielbiam wędrówki po Tatrach. Ostatnio zafascynowany nowymi formami ćwiczeń jak trening funkcjonalny, TRX , crossfit , kettlebell. Uważam, że nawet po ciężkim dniu pracy warto znaleźć chwilę czasu aby poćwiczyć i w ten sposób odreagować wszelkie stresy i nabrać motywacji i chęci do życia. 

Piotr Trześniewski-Tryc - WYSZKÓW

Od dziecka związany ze sportami walki. Piotrek zaczynał od karate kyokushin w wieku 7 lat. Brał udział w międzynarodowych zawodach, wielokrotny medalista Pucharów Europy i turniejów na terenie Polski. Gdy skończył 18 zajął się amatorsko kickboxingiem żeby w wieku 23 lat wejść na ring. W K-1 (najmocniejsza formuła kickboxingu) walczył w Holandii, zdobył Puchar Świata, Puchar Polski, oraz zawodowe Mistrzostwo Polski. W chwili obecnej zajmuje się klubem sportów walki w Wyszkowie, jest instruktorem kickboxingu. Jego zdaniem aktywność fizyczna to najlepszy sposób na podniesienie umiejętności interpersonalnych i poznanie swoich słabych i mocnych stron. Lubi zaszczepiać sport innym oraz motywować do działania. Promotor zdrowego stylu życia, w wolnych chwilach jeździ konno.

Łukasz Michałowski - LUBIN

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor fitness ćwiczenia siłowe oraz lekkiej atletyki. Wieloletni, utytułowany zawodnik i członek kadry lekkoatletycznej. W ostatnim czasie mocno wkręcony w trening cross fit gdzie zdobył certyfikat CrossFit level 1 trainer. Swoje wiedzę o treningu poszerzył szkoleniami z zakresu dietetyki. Od wielu lat poszerzam swoją wiedzę na temat różnych rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od kulturystyki, nowych form fitnessu i kształtowania ciała, kończąc na treningu ogólnorozwojowym, który towarzyszy mi nieprzerwanie od początku mojej kariery zawodniczej lekkoatlety. Prowadząc treningi korzystam z wiedzy i wieloletniej praktyki, ponieważ nie bez powodu, lekkoatletyka nazywana jest Królową Sportu. Bazuje ona na naturalnych formach ruchu, które już nasz praprzodek stosował biegając za zwierzyną i przeskakując przez różne przeszkody w lesie.

Tomasz Klimek

Kamil Sokołowski

partnerzy:

Newline    Agisko Powergym Nutrizone.plsport-guru.plplanetrunning.pl            Runmageddon - będzie piekło!

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.