Trenerzy

Trenerzy Boot Camp Polska są pasjonatami ruchu na świeżym powietrzu. Z wielkim zaangażowaniem wspierają, motywują i budują grupę, żebyście chcieli się ruszać. Mają liczne sportowe osiągnięcia i wieloletnie doświadczenie trenerskie. Są na bieżąco z najnowszymi technikami ćwiczeń i potrafią zadbać o bezpieczeństwo zespołu.
Zmotywujemy Cię do działania! Rusz się z nami!
 

Joanna Palka

Absolwentka fizjoterapii na warszawskim AWF. Instruktorka fitness. Wierzy, że w każdym drzemie dusza sportowca, wystarczy znaleźć tylko odpowiednie ćwiczenia dla siebie. Reprezentowała AWF w sekcji aerobiku sportowego, uprawiała kolarstwo górskie (II miejsce na Mistrzostwach Polski LZS 2008). Obecnie Asia bierze z dyżymi sukcesami udział w biegach długodystansowych: Zimowy Rajd 360, 180km - 2 miejsceRajd Dolnego Sanu 2014, 50km - 1 miejsce, Maraton Górski Kierat 2014, 100km - 2 miejsce, Ultramaraton Tatrzański 2014, 47km - 2 miejsce. Asia prowadzi regularnie treningi dla biegaczy.

Patryk Zarzycki

Zawodowo trener personalny. Ze sportem jest ściśle związany od najmłodszych lat. Wywodzi się ze sportowej rodziny: dziadek był bokserem, tato piłkarzem a mama siatkarką. Studiował w szkole oficerskiej w Warszawie, gdzie zgłębiał wiedzę z dyscyplin takich jak: skoki spadochronowe, biegi średniodystansowe, pływanie, sporty walki, żeglarstwo, wspinaczka, strzelectwo. Ostatnio kształcił się nawet w Polskiej Szkole Kaskaderów Filmowych. W czasie studiów uzyskał tytuł instruktora kulturystyki. Pracował w roli instruktora, trenera fitness i trenera personalnego w czołowych warszawskich klubach fitness i studiu treningów personalnych. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na nawiązaniu relacji z Tobą. Jest wymagający. Nie wierzy w "drogę na skróty".

Sandra Kaczmarska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja. Przez 10 lat trenowała judo, aktualnie instruktorka sportu, zaraża tą formą aktywności przedszkolaki. Instruktorka snowboardu oraz instruktorka fitness, zwolenniczka sportów związanych z gimnastyką/ akrobatyką, m.in. taniec w powietrzu na szarfach. Lubi mocny trening zakończony porządnym rozciąganiem. Posiada spokojną osobowość, ale odnośnie treningów można o niej powiedzieć : cicha woda…

Grzegorz Stępień

Absolwent kierunku turystyka i rekreacja, trener personalny, instruktor fitness i TRX, stale kształci i rozwija się w dziedzinie fitness. Zawsze posiadał zamiłowanie do aktywności fizycznej, którą stara się zarażać innych. Były: piłka nożna, koszykówka, sporty walki, a obecnie regularnie startuje w triathlonach i maratonach. Prywatnie lubi sporty ekstremalne, survivale, street workouty, przejażdżki rowerowe, jego motto brzmi: "trzymaj formę". Jest zdania, że trening da się zrobić prawie w każdych warunkach, wystarczy tylko trochę miejsca, czasu i chęci. Uwielbia morsować.

Jakub Bielecki

Ze sportem związany jest od zawsze. Na początku były to sporty walki - w 2002 roku został wicemistrzem Warszawy tae-kwon-do w walkach - oraz narciarstwo - którego jest instruktorem. Na dobre jednak, i to z wzajemnością, zakochał się w triathlonie. W 2012 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wiekowej na królewskim dystansie Ironman (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42 km biegu), kończąc zawody z czasem 9 godzin i 55 minut. Zajmuje się trenowaniem innych do biegów i triathlonów. Jest wielkim wielbicielem kawy i wina. Ponieważ uważa, że dostał od losu wiele szczęścia, dzieli się nim regularnie oddając krew.

Julia Kamińska

Julia Kamińska jest studentką fizjoterapii na AWF w Warszawie i pasjonatką wszelkich sportów indywidualnych. Była zawodniczką sekcji snowboardowej AZS „Środowisko” Opole i uczestniczką Akademickich Mistrzostw Polski w snowboardzie. Uczestniczyła w wielu biegach, zarówno ulicznych, jak i survivalowych. Nieraz mierzyła się z najtwardszymi zawodnikami podczas „Biegu Wygasłych Wulkanów” w Złotoryi. Lubi górskie wyprawy, jest ciekawa świata i ludzi. Miłośniczka zwierząt, szczególnie psów labradorów.

Natalia Chrzanowska

Studentka II roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktorka kulturystyki, rekreacji ruchowej fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w zakresie nauczania wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, w szczególności z siatkówką, którą trenowała przez 14 lat, dzięki czemu może się pochwalić dużym dorobkiem medali z rozgrywek ogólnopolskich jak i międzynarodowych . Obecnie pracuje jako instruktorka fitness i trener personalny na warszawskim Żoliborzu. Swoją pasją do sportu chce zarazić WSZYSTKICH!!! Zawsze uśmiechnięta, miła i mocno zaangażowana w to co robi.

Andrzej Bartoszuk

Dyplomowany instruktor kulturystyki i masażysta, trener personalny z kilkuletnim stażem. Ze sportem związany od najmłodszych lat, w ciągu ostatniej dekady poświęcony w głównej mierze rozwijaniu wiedzy na temat kształtowania sylwetki, poprzez właściwy trening, dietę i suplementację. Student Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie, z ukończoną szkołą muzyczną. Do każdego podchodzi indywidualnie, dbając o maksymalne wykorzystanie potencjału danej osoby; swoich podopiecznych zaraża nie tylko formą fizyczną, ale też humorem :) W wolnym czasie oddany muzyce, motocyklom i podróżowaniu.

Piotr Górka

Wyżej, dalej, szybciej tą starożytną maksymą trener Piotr kieruje się w swoim życiu. Sport, praca trenera, szkoleniowca, wyprawy, motocyklizm to są rzeczy, do których się urodził i nimi oddycha. Przy okazji treningów spełniających oczekiwania podopiecznych podzieli się wiedzą i przekaże emocje oraz zmotywuje do zrealizowania celu na podstawie swoich doświadczeń, szerokich horyzontów i wyobraźni. Carpe Diem to jego motto.

Marcin 'Chuck' Olpiński - OTWOCK

Od najmłodszych lat uprawia sporty wytrzymałościowo - siłowe: judo, karate. Jest instruktorem kulturystyki oraz inspektorem terenów zielonych. Z zamiłowania tworzy piękne ogrody jako projektant. W wolnych chwilach, jako odskocznia od dnia codziennego, działa w militarnych grupach rekonstrukcyjnych oraz na imprezach jako sobowtór Chucka Norrisa. Spełnieniem Marcina, albo jak kto woli Chuck'a, jest inspirowanie i motywacja do dbania o zdrowie przez aktywność fizyczną oraz właściwe odżywianie.

Ryszard Jaworski - ZGORZELEC

Zakochany w Spinningu, zarażający swoim optymizmem i pasją do sportu. Dziewczyny kochają go za ciężkie, doprowadzające do euforii treningi. Jest instruktorem, który się ciągle rozwija. Ukończył AWF w Gorzowie Wielkopolskim o specjalizacji menadżer sportu, menadżer imprez sportowych. Również ukończył studia podyplomowe z zakresu Odnowy Biologicznej z Elementami Wellness i Fizjoterapii na AWF-ie w Poznaniu. Zajmuje się również treningami personalnymi, masażem, rehabilitacją i kinesiology tappingiem. Ryszard został pierwszym partnerem Akademii Boot Camp Polska i zparasza na szkolenia do Zgorzelca.

Ewelina Borys - POZNAŃ

Fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka fitness. Uwielbia zarażać innych swoją pasją, jaką jest aktywność fizyczna. Dobrze czuje się wśród ludzi, którzy nie szukają wymówek, a możliwości wplecenia treningu w każdy swój dzień. Zdecydowana fanka racjonalnego żywienia, kocha gotować. Ma kota.

 

Małgorzata Muzyka-Kopera - POZNAŃ

Fizjoterapeutka, instruktor, trener personalny. Od dziecka mocno związana ze sportem: pływanie, skoki w dal, biegi na 100m, 400m i sztafety. Obecnie w trakcie zmiany dystansów i dyscyplin :). Wyznaje zasadę "każdemu jego Everest". Wchodzenie na wysoką górę to ciężka praca, ale jak ma się kogoś, kto pomoże, to uda się z radością osiągnąć cel:)

Tomasz Żurawski - POZNAŃ

Trener personalny, specjalizuje się w treningach biegowych i kondycyjnych. Aktywny od zawsze. Jako dziecko wciąż poszukiwał swojej drogi w różnych dyscyplinach. Ocierał się o takie sporty jak piłka ręczna, rugby oraz judo. Szybko odnalazł się w sportach indywidualnych, które jak twierdzi pozwalają mu odkryć samego siebie. Najwięcej satysfakcji dają mu sporty wytrzymałościowe takie jak kolarstwo oraz biegi górskie ultra. Z górami jest związany od urodzenia. Jest alpinistą i uwielbia wszelkie aktywności outdoorowe! Od niedawna zainteresowany również triathlonem. W 2013 roku ukończył swoje pierwsze zawody na dystansie half-ironman z czasem 5:08 i uważa, że jest to jego dotychczasowe największe osiągnięcie. Pasjonuje się również sportami ekstremalnymi, między innymi spadochroniarstwem. Sam pierwsze samodzielne skoki odbył w wieku 16 lat. Tomasz lubi bardzo ciężkie i długie treningi do granic swoich możliwości. Ma jednak ogromną świadomość, że bez odpowiedniej regeneracji nie będzie z nich pożytku. Motywacja oraz inspiracja innych do uprawiania sportu sprawia mu wiele satysfakcji oraz radości. Sport traktuje nie tylko jako pasję, ale jako styl życia.

Patryk Kiępisty - ŁÓDŹ

Prywatnie: energetyczny, kreatywny, nie mogący usiedzieć w miejscu, uwielbiający wszelkie formy aktywności fizycznej, propagujący zdrowy styl życia. Aktywnie spędza każdy dzień. Ze sportem związany od najmłodszych lat: począwszy od piłki nożnej przez siatkówkę, bieganie, pływanie, rower - z którym się nie rozstaje aż po jego największą miłość i pasję - kulturystykę i fitness. Zawodowo: trener personalny, doradca w sprawach treningów, żywienia i suplementacji. Stawia na swój ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów myślowych - ciągle głodny wiedzy. Jest studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności: kultura fizyczna i zdrowotna, co daje mu kompetencje pedagoga kultury fizycznej i kreatora zdrowego stylu życia. Podczas treningów stawia na maksymalne wykorzystanie poświęconego czasu - bo, jak mówi: 'w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy gdzieś pędzą, nie mamy go za dużo!' oraz na możliwie jak najlepsze efekty. Angażuje się, służy pomocą i radą, stara się podchodzić do każdego indywidualnie, 'bo nie jesteśmy wszyscy tacy sami'. Przy tym dba o to, by atmosfera na treningach była jak najlepsza. Wychodzi z założenia, że każdy może z przyjemnością uprawiać sport, tylko musi znaleźć formę ruchu i dyscyplinę, która sprawi mu przyjemność - wtedy i efekty, łatwiej przychodzą. Jego ulubione motto: "Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się było wcześniej".

Katarzyna Lis - ZIELONA GÓRA

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz Indoor Cycling Licencja A. 
Uśmiechnięta, pełna energii, otwarta na nowe wyzwania i rozwój osobisty stale doszkala swój warsztat. Swoje zajęcia prowadzi z pasją i poświeceniem. Stara się aby każde zajęcia były inne od poprzednich tak aby klienci nie odczuwali znudzenia. Uważa, iż dzień bez uśmiechu i Boot Camp jest dniem straconym!:)

Piotr Lachowski - RADOM

Od najmłodszych lat związany z Karate Kyokushin, obecnie jako trener. Certyfikowany instruktor samoobrony, dietetyk. Uczestnik biegów długodystansowych. W swoich treningach wykorzystuje najnowsze trendy treningu funkcjonalnego. Jest przekonany, że aktywność fizyczna umożliwia rozwój ciała i umysłu, daje energię i pozwala poczuć się atrakcyjnie i wyjątkowo. Pasjonat burpees, których nie może zabraknąć na żadnym treningu.

Łukasz Osuchowski - KRAKÓW

Z zawodu trener personalny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat nastawiony na sport do którego wprowadzali go, mama dwukrotna mistrzyni Polski w pływaniu i tata 400 metrowiec i kulturysta. Jest instruktorem/trenerem: muay thai i kickboxingu, kulturystyki, gimnastyki korekcyjnej, pływania, piłki nożnej, kettlebells, cross fit i TRX. Na moich treningach nie ma czasu na nudę. Moją rolą jest to by postawić znaki na drodze i pokierować, zmobilizować tak by zaszczepiony zapał zmienił się w ogień, a równowaga pomiędzy pięknym umysłem a pięknym ciałem została osiągnięta. Motto „ Harmonijny rozwój ciała i ducha”.

Krzysztof Rydzy - GDYNIA

Student Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku Fizjoterapia. Od niecałych 2 lat instruktor zajęć Indoor cycling, Trener Personalny. Ciągle się kształci w szeroko rozumianym Fitnessie. Jest otwarty na wszelkie nowości z nim związane biorąc udział w szkoleniach czy warsztatach. Już od lat szkoły podstawowej brał udział w różnych imprezach biegowych i pływackich i tak zostało mu do teraz:). Krzysiek stawia na profesjonalne, indywidualne podejście do każdej osoby z którą pracuje. Chce w 100% pomóc aby każdy zdobył cel jaki sobie stawia. Zmotywuje niejednego leniucha do działania!!! :)

Piotr Trześniewski-Tryc - WYSZKÓW

Od dziecka związany ze sportami walki. Piotrek zaczynał od karate kyokushin w wieku 7 lat. Brał udział w międzynarodowych zawodach, wielokrotny medalista Pucharów Europy i turniejów na terenie Polski. Gdy skończył 18 zajął się amatorsko kickboxingiem żeby w wieku 23 lat wejść na ring. W K-1 (najmocniejsza formuła kickboxingu) walczył w Holandii, zdobył Puchar Świata, Puchar Polski, oraz zawodowe Mistrzostwo Polski. W chwili obecnej zajmuje się klubem sportów walki w Wyszkowie, jest instruktorem kickboxingu. Jego zdaniem aktywność fizyczna to najlepszy sposób na podniesienie umiejętności interpersonalnych i poznanie swoich słabych i mocnych stron. Lubi zaszczepiać sport innym oraz motywować do działania. Promotor zdrowego stylu życia, w wolnych chwilach jeździ konno.

Tomasz Klimek

Marta Banna

partnerzy:

Newline    Agisko Powergym Nutrizone.plsport-guru.plplanetrunning.pl            Runmageddon - będzie piekło!

PayU.pl

Wszystkie pola są wymagane.